Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Надежда Савченко написала письмо в изоляторе: Государственный террор порошенковский власти продолжается уже пятый год

Письмо было опубликовано на фейсбук странице Надія Савченко

До українців:
Проблемою кожної влади, яка приходить шляхом революції, стає страх перед контрреволюцією. Саме тому пост-революційна влада починає шукати і репресувати «ворогів народу», «п’яті колони» і всіх неугодних владі.
Сталінський державний терор в СССР тривав 10 років, від 1930-1940 рр., включно голодомор 1932-1933 і пік репресій, що припав на 1937 рік. Сталін дуже боявся контрреволюційних проявів, сепаратизму в радянських республіках і зовнішнього впливу із Заходу. Тому залякував народи в СССР «врєдітєльством і «ворогами народу», знищуючи таким чином політичних опонентів і всіх незгодних із «совєцкой властью». Пошуком «внутрішніх ворогів народу» Сталін перекрив провальну планову економіку, а пошуком зовнішніх ворогів «шпигунів п’ятої колони» – готував людей до війни.
Все те ж саме нині повторює пост-майданівська влада Порошенка, через той же страх втратити свою владу. Державний терор Порошенківської влади триває вже п’ятий рік. До того в Україні тривав терор режиму Януковича. Влада тероризує власний народ тому, що постійно боїться втратити своє місце то через революцію, то через контрреволюцію. А народ всі ці роки живе в постійному стресі і мігрує через провальну економічну політику.
Досягнути піку сталінського терору 1937 року владі в Україні заважає, поки що, тільки пильне стеження за нами західних країн цивілізованого світу.

Надія Савченко.
в’язниця, Київ.