Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Берсан Андрій “Рух Нових Сил” округ №127

Кандидат від партії “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі” по округу №127 (місто Очаків, Заводський район міста Миколаєва, Миколаївський, Очаківський райони).

Біографія

Берсан Андрій Павлович 1971 року народження, народився в селі Зелений Яр Миколаївського району Миколаївської області.

З 1978 по 1988 рік навчався у Зеленоярській ЗОШ Миколаївської області.

Повна вища освіта за кваліфікацією спеціаліст, (спеціальність «вчитель української мови та літератури») була отримана в Миколаївському державному педагогічному інституті у 1996 році, другу вищу освіту за кваліфікацією магістр державного управління була отримана у Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у 2013 році.

За період з 1996 року по 2004 року працював на командно-адміністративних посадах у СБ України,з 2006 по 2010 рік включно, працював на посаді заступника Очаківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Очаківської міської Ради.

З жовтня 2016 року по теперішній час проходжу військову службу у Збройних Силах України на посаді заступника командира,учасник АТО.

Дружина Берсан Наталія Григорівна 01 вересня 1974 року народження працює на посаді провідного спеціаліста ТОВ «Миколаївгаззбут».

Син Берсан Павло Андрійович 27 січня 1994 року народження проходить військову службу у Збройних Силах України на посаді ТВО начальника юридичної групи військової частини проживає у м.Миколаєві.

Дочка Берсан Юлія Андріївна 09 грудня 2005 року народження навчається у Очаківській ЗОШ № 4 міста Очаків Миколаївської області.

На виборних посадах ніколи не перебував.

Лідер “Руху Нових Сил” Михайло Саакашвілі і Андрій Берсан (крайній справа).

ПРОГРАМА

Головний меседж: Влада для людей, а не люди для влади!

ВІДКРИТІСТЬ,ПРИНЦИПОВІСТЬ,ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Органи влади повинні працювати на задоволення потреб людини,громад суспільства. Головну роль Верховної Ради України і свою особисту, я бачу у законодавчому закріпленні обов’язку кожного депутата, звітувати перед виборцями,особисто, за проведену роботу два рази на рік. Вважаю доцільним притягати до відповідальності депутатів Верховної Ради за відсутність на пленарних засіданнях (прогули) та порушення процедури голосування «кнопкодавство». Вдосконалення антикорупційного законодавства за принципом «закон для всіх один»,непримирима боротьба з корупцією на всіх рівнях. Проведення реформи правоохоронних та судових органів.

Реалізація регіональних потенціалів промислового,товарного виробництва,розвиток туристичних кластерів регіонального значення призведе до збільшення доходів населення,його самозайнятість дозволить створити робочі місця,що в свою чергу сприятливо вплине на формування міжгалузевих зв’язків та призведе до економічного зростання та самодостатнього розвитку громад. Буде впроваджений закон про комфортні умови залучення інвесторів вітчизняного та іноземних капіталів,який унеможливить прояви корупції та зловживання службовим становищем силових відомств та інших контролюючих структур. Буде знижений бюрократично-дозвільний тиск на дрібний та середній бізнес. У державі буде розроблений комплексний механізм умов розвитку економіки, при яких давання та отримання хабарів та інших преференцій контролюючим структурам стане не вигідним. На законодавчому рівні закріпити фінансування допомоги фермерам середньої та первинної ланки, як за допомогою довготривалих кредитів так і лізинговими складовими техніки, обладнання тощо. Через внесення змін до законодавства буде впроваджена політика стимулювання розвитку переробних підприємств у селах,щоб дати змогу дрібним та середнім фермерам реалізовувати готову продукцію,а не сировину. Будемо впроваджувати розвиток альтернативних джерел отримання енергії, та ліквідуємо монополію енергетичних корпорацій у сфері відновлювальної енергетики.

Соціальна сфера потребує проведення активної політики реформування пенсійного та медичного забезпечення шляхом розвитку страхових та накопичувальних інструментів під гарантії держави,кожен працюючий повинен самостійно вирішувати суму свого щомісячного пенсійного відрахування із заробітної платні для впевненого виходу на пенсію. Буде вдосконалена програма «Гроші ходять за пацієнтом», будуть надані гарантії молодим медичним працівникам забезпеченням житлом,наданням державної підйомної допомоги мед працівникам які прибувають до нового робочого місця.

В оборонній галузі буде ініційовано скорочення періоду впровадження новітніх зразків озброєнь,переведення ЗСУ на стандарти НАТО. Підвищення рівня соціальної захищеності військовослужбовців та членів їх сімей,учасників бойових дій. Реально вирішити питання забезпечення житлом військовослужбовців. Створити моральні та фінансові мотиваційні чинники служби у Збройних Силах України для молоді. Поглибити співробітництво з іншими державами, членами Північноатлантичного союзу.

В сфері ЖКГ розвивати державні програми надання допомоги у реконструкції мереж тепло- водопостачання та водовідведення, розробити комплекс законодавчих заходів направлених на стимулювання впровадження новітніх технологій у сфері житлово-комунального господарства направлених для надання якісних послуг населенню. Шляхом внесення змін до законів будуть реалізовані технології покликані на здешевлення житлово-комунальних послуг.

Нагадаємо, партія “Рух Нових Сил Саакашвілі” йде на вибори під номером 22.