Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Крупенко Костянтин “Рух Нових Сил” округ №128

Кандидат від партії “Рух Нових Сил Михайла Саакашвілі” по округу №128 

Крупенко Костянтин Валентинович, 18 липня 1985 року народження, народився у місті Харкові, є громадянином України та проживаю на території України протягом останніх п’яти років.

З 1992 по 2000 рік навчався у ЗОШ №44 міста Миколаєва.

Повна вища освіта за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво” була мною отримана в Київському національному університеті будівництва і архітектури у 2005 році.

2006 рік працював на посаді інженера-проектувальника в ТОВ “Укрцукропроект” обласної ради.

З 2006 по 2007 років працював на посаді майстера у ТОВ “Стройтехнологія”.

З 2007 по 2008 років працював на посаді виконроба, а потім був переведений на посаду головного інженера з охорони праці у ТОВ “ ТавріяМонолітБуд ”

Починаючи з 2007 року по теперішній час працюю директором ТОВ “ Івеко-Груп ”.

Починаючи з 2014 року по теперішній час працюю директором ТОВ “Івеко-Буд”.

Сімейний стан – неодружений.

Донька , Крупенко Вероніка Костянтинівна, 19 грудня 2007 року народження, навчається у школі-інтернаті №4 міста Миколаєва.

Син, Крупенко Олексій Костянтинович, 22 грудня 2013 року народження вихованець дитячого садка

На виборних посадах ніколи не перебував.

Передвиборча програма

Я, як представник середнього бізнесу в Миколаївській області, поділяю необхідність системних змін у країні. Розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян є причиною блокування соціально-економічного розвитку регіону та країни в цілому. Щоб змінити цю ситуацію, я спрямовую зусилля на такі напрямки:

1. Розробка та впровадження автоматизації документообігу у Миколаївській міській раді та Миколаївській обласній раді та адміністрації, а також налагодження роботи Центру адмін. послуг у м. Миколаєві.

2. Громадський контроль за роботою депутатів міської ради, шляхом моніторингу роботи та їх звітуванню, а також тендерний контроль, незалежний від органів МВС та інших структур які розвивають корупційну складову при закупівлях.
Крім цього, контроль за бюджетним розподілом коштів по управлінням та контроль за виконанням проектів.

3. Діалог влада-бізнес та бізнес-влада у вирішення міських проблем на рівні
державно-приватного партнерства.

4. Відкриття креативного простору, як майданчика розвитку культури, громадської освіти та розвитку молоді, молодих бізнесменів із подальшими соціальними проектами для міста.

5. Створення та впровадження бренду та айдентики міста Миколаєва та нових туристичних маршрутів “Археологічними пам’ятками Миколаївської області”.

6. Створення єдиного зручного ресурсу проблем міста для Департаменту ЖКХ та районних адміністрацій для швидкого реагування на вирішення цих проблем та звітування перед громадою.

7. Створення музею під відкритим небом (комплексу, привабливого туристичного об’єкту для мешканців та гостей міста) «Городище Дикий Сад» (кінець ХІІІ – ХІ ст. до н.е.), який знаходиться у історичному центрі сучасного Миколаєва, у місці злиття
річок Інгул та Південний Буг.

8. Створення та впровадження нових інвестиційних проектів для покращення доріг, переробки сміття (існує проблема зі сміттєзвалищем), річкового транспорту та ін.

9. Екологічний проект у розрізі очищення усіх водоймищ у нашому місті, адже кожного року влітку жителі стикаються із захворюваннями.

10. Проекти з розвитку вищої освіти у Миколаєві.