Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Глава ДБР: Ко мне неожиданно пришел Петр Порошенко

Петр Порошенко пришел на допрос в ГБР на день раньше, так как “собирается в долгосрочный отпуск”.

Об этом в своем телеграмм-канале сообщил начальник ГБР Роман Труба.

Труба отметил, что Порошенко пришел к нему лично с просьбой допросить его. Однако это было невозможно по ряду причин, среди которых загруженность детективов и через правовой аспект.

До мене несподівано завітав Петро Порошенко – цей факт вже відомий ЗМІ. Екс-Президент звернувся з проханням у зв’язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні, а не 25 липня, як це було визначено слідчим.

Тому хочу зробити декілька заяв.

Перше. Якщо ми говоримо про правовий аспект вирішення цього питання, то адвокати мали можливість зв’язатися зі слідчим та з ним напряму узгодити перенесення дати допиту. Для цього не потрібно приходити до Директора ДБР.

Друге. Я поважаю своїх слідчих – їхній час та професіоналізм. На кожного слідчого у нас більше 35 проваджень. Я не буду втручатися в хід досудового розслідування та вказувати, коли кого допитувати.

Третє. Я поважаю час свідків: ми з порозумінням поставилися до завантаженості екс-Президента під час виборчої кампанії. Я сподіваюся, що так саме з повагою він поставиться до роботи наших слідчих та прийде завтра на допит.