Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Зеленский назначил более 50 судей в местных судах

Президент Украины Владимир Зеленский назначил более 50 судей в местных общих судах.

Об этом сообщает пресс-служба Офиса президента.

Зеленский назначил судей первой инстанции в Винницкой области, Волынской, Днепропетровской, Донецкой, Житомирской, Закарпатской, Запорожской, Киевской, Луганской, Львовской, Николаевской, Одесской и других.

судді Ладижинського міського суду Вінницької області КОРНІЄНКА Олександра Миколайовича;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області ЯСЕЛЬСЬКОГО Ігоря Віталійовича;

судді Любомльського районного суду Волинської області ГАЙДУК Аллу Леонтіївну;

судді Старовижівського районного суду Волинської області ХАВРОНУ Оксану Йосипівну;

судді Першотравенського міського суду Дніпропетровської області ДЕМИДЕНКА Степана Миколайовича;

судді Солонянського районного суду Дніпропетровської області ЩЕРБИНУ Наталію Олександрівну;

судді Юр’ївського районного суду Дніпропетровської області ГАЙДАР Ірину Олександрівну;

суддів Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області: ЄВТУШЕНКА Олексія Івановича, КОВТУН Наталію Григорівну, ХОМІНІЧ Світлану Володимирівну;

судді Олександрівського районного суду Донецької області ПОПОВИЧА Ігоря Анатолійовича;

суддів Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області: АДАМОВУ Тетяну Сергіївну, ЩЕРБІНУ Артема Валентиновича;

судді Чуднівського районного суду Житомирської області ЛЕСЬКА Максима Олександровича;

суддів Богунського районного суду міста Житомира: ЄРИГІНУ Інну Михайлівну, ПАНЧЕНКО Галину Вікторівну;

суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області: САРАЙ Аллу Іванівну, СТЕФАНИШИН Маріанну Миколаївну;

судді Куйбишевського районного суду Запорізької області СОЛОДОВШКОВА Романа Сергійовича;

судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області СМЕТАНІНУ Аліну Валеріївну;

судді Оріхівського районного суду Запорізької області МІНАЄВА Михайла Миколайовича;

судді Приазовського районного суду Запорізької області ДІДЕНКА Євгена Володимировича;

судді Токмацького районного суду Запорізької області ПОГРІБНУ Ольгу Миколаївну;

судді Чернігівського районного суду Запорізької області ПОКОПЦЕВУ Діну Олександрівну;

судді Заводського районного суду міста Запоріжжя ШАЛПЕГІНУ Ольгу Леонідівну;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя ШАЛАГІНОВУ Анастасію Володимирівну;

судді Фастівського міськрайонного суду Київської області ПИТЕЛЬ-ТЬОЛУШКІНУ Вікторію Леонідівну;

судді Вільшанського районного суду Кіровоградської області СОРОКІНУ Оксану Олександрівну;

судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області БЕРДНІКОВУ Галину Володимирівну;

судді Новомиргородського районного суду Кіровоградської області ЛЕЩЕНКО Олену Василівну;

судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області БУГАЙЧЕНКО Тетяну Анатоліївну;

судді Лисичанського міського суду Луганської області СТАРІКОВУ Марину Михайлівну;

судді Старобільського районного суду Луганської області ФОРОЩУКА Олександра Віталійовича;

суддів Сколівського районного суду Львівської області: КУРНИЦЬКУ Вікторію Ярославівну, ЯСІНСЬКОГО Юрія Євгенійовича;

судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ФОРТУНУ Тетяну Юріївну;

судді Роздільнянського районного суду Одеської області ГРИНЧАК Світлану Іванівну;

судді Оржицького районного суду Полтавської області ГРИШКА Олександра Яковича;

судді Корецького районного суду Рівненської області КУЛИКА Євгена Володимировича;

судді Ямпільського районного суду Сумської області САТАРОВУ Олену Вікторівну;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ВОРОБЕЛЬ Наталію Павлівну;

судді Печенізького районного суду Харківської області ТИМЧЕНКА Анатолія Миколайовича;

судді Білозерського районного суду Херсонської області БІДНИНУ Ольгу Валеріївну;

судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області БАТОВРІНУ Ірину Геннадіївну;

судді Херсонського міського суду Херсонської області ЗУБ Ірину Юріївну;

суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області: КОВАЛЬ Вікторію Олександрівну, КОЛІЄВА Сергія Анатолійовича;

судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області ЦІДИК Аллу Юріївну;

судді Звенигородського районного суду Черкаської області САКУН Дар’ю Ігорівну;

судді Кіцманського районного суду Чернівецької області МІНІВ Ольгу Ігорівну;

судді Козелецького районного суду Чернігівської області АНОХІНА Андрія Миколайовича;

судді Корюківського районного суду Чернігівської області КАРАПУТУ Олену Олександрівну;

судді Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області ЧЕПУРКА Владислава Валерійовича.